.

.

Одлична цена
Кукла Модни додатоци чорапи различни мулти-боја за 1/6 1/3 1/4 BJD Кукла

Кукла Модни додатоци чорапи различни мулти-боја за 1/6 1/3 1/4 BJD Кукла

DEN 55.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S6, M4, L3
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Димензии:
30cm
Материјал:
Платно
Предупредување:
no
Број На Модел На:
30cm
BJD/SD Атрибут:
Одговараат на
Бренд Име:
боја на желби
Пол:
Девојки
Тип:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Форма:
30cm
Производи во категоријата