.

.

Одлична цена
Куклена куќа минијатурни сребро два часовници на ѕидот

Куклена куќа минијатурни сребро два часовници на ѕидот

DEN 135.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Dollhouses
боја:
Сребро,Црвениот
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Не дозволувајте деца да си играат сами да се спречи phagocytosis
Димензии:
H 3.8 cm
Возраст Опсег:
5-7 Години
Број На Модел На:
SW4039
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Производи во категоријата