.

.

Одлична цена
Мини куклена куќа Мини мебел модел дневна соба кукла бебе бебе кукла

Мини куклена куќа Мини мебел модел дневна соба кукла бебе бебе кукла

DEN 175.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Материјал:
Платно
Предупредување:
Не дозволувајте деца да си играат сами да се спречи phagocytosis
Број На Модел На:
SKT213
Форма:
1/12
Димензии:
H 6CM
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Тип:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Производи во категоријата