.

.

Одлична цена
Мини куклена куќа за Перење басени за Перење одбор Кофа Кинески домашната сцена храна

Мини куклена куќа за Перење басени за Перење одбор Кофа Кинески домашната сцена храна

DEN 187.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Dollhouses
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Не дозволувајте деца да си играат сами да се спречи phagocytosis
Возраст Опсег:
5-7 Години
Материјал:
Дрво
Димензии:
H 1.2 СМ
Број На Модел На:
CCM1590
Производи во категоријата