.

.

Одлична цена
Барби Додатоци Случаен 10PCS Мешан Стил Барби Кукла се Облекуваат за Барби Модата Партија Принцеза се Облекуваат за Барби Кукли Облека

Барби Додатоци Случаен 10PCS Мешан Стил Барби Кукла се Облекуваат за Барби Модата Партија Принцеза се Облекуваат за

DEN 47.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
НЕ КУКЛА
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Бренд Име:
AIBOULLY
Предупредување:
Пакет не вклучувајќи кукла и други додатоци
Пол:
Девојки
BJD/SD Атрибут:
Одговараат на
Mfg Серија Број:
Моден
Димензии:
Одговара за 11.5-12 Кукла
Материјал:
Платно
Форма:
1/6
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
SF70010B
Производи во категоријата