.

.

Одлична цена
4pcs/многу Милениче Крпа Супер Меки Топло двострано Подебели Velveteen Кученце Куче, Мачка Бања Пешкир Покритие За Кревет hond hondenku столче

4pcs/многу Милениче Крпа Супер Меки Топло двострано Подебели Velveteen Кученце Куче, Мачка Бања Пешкир Покритие За

DEN 696.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
XS, S
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
PAWZ Патот
Материјал:
Шу Velveteen
Шема:
Цврста
Функција:
Подебели двострано Шу Velveteen
Број На Модел На:
AWD0001
ГОЛЕМИНА XS:
59*44 cm
Големина S:
90*59 см
Видови:
mascotas;serviette де bain
Производи во категоријата