.

.

Одлична цена
Куче Домашно Милениче Мачка Четка Косата И Расчешлајте Гребло Професионални Deshedding Чешлање Чешел За Куче, Мачка Отстранување На Влакна Нож Чешел Чешлање Алатки

Куче Домашно Милениче Мачка Четка Косата И Расчешлајте Гребло Професионални Deshedding Чешлање Чешел За Куче, Мачка

DEN 191.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
M
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
HptYfd
Број На Модел На:
PETC4X
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
кучиња, домашни миленици, додатоци:
Yes
нерѓосувачки челик чешел:
Yes
домашно милениче коса четка:
Yes
корисна милениче четка:
Yes
отстранување на крлежи:
Yes
турнејата чешел:
Yes
куче четка долга коса:
Yes
гребло:
Yes
кучиња гребло:
Yes
измамник четка:
Yes
Производи во категоријата