.

.

Одлична цена
Темно Зелена Монголски Кадрава Овци Faux Крзно Ткаенина Бебе Фотографија Реквизити Новороденче Фото Backdrops Со Бесплатен Превозот Двор

Темно Зелена Монголски Кадрава Овци Faux Крзно Ткаенина Бебе Фотографија Реквизити Новороденче Фото Backdrops Со Бесплатен

DEN 660.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Faux Крзно
Употреба:
Облека
Големина:
150*92cm
Шема:
Обоена
Тежина:
0.9
Тип:
Faux Крзно
деноминирани единица:
Парчиња
Продажба:
на kashigar ножици
Производи во категоријата
DEN 3096.00 -86 %