.

.

Одлична цена
Црна Монголски Кадрава Овци Faux Крзно Ткаенина Бебе Фотографија Реквизити Крзнено Палто Со Врвен Квалитет Се Продаваат Од Страна На Дворот Бесплатен Превозот

Црна Монголски Кадрава Овци Faux Крзно Ткаенина Бебе Фотографија Реквизити Крзнено Палто Со Врвен Квалитет Се Продаваат

DEN 739.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Употреба:
Дома Текстил,Облека
Шема:
Обоена
Тежина:
800g
Материјал:
Faux Крзно
Големина:
150x92cm
Тип:
Faux Крзно
Производи во категоријата
DEN 3096.00 -86 %