.

.

Одлична цена
Црна Монголски Кадрава Овци Faux Крзно Ткаенина Новороденче Фото Backdrops Бебе Фотографија Реквизити Продава Од Дворот Бесплатен Превозот

Црна Монголски Кадрава Овци Faux Крзно Ткаенина Новороденче Фото Backdrops Бебе Фотографија Реквизити Продава Од Дворот

DEN 660.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Употреба:
Дома Текстил,Облека
Тежина:
0.8
Материјал:
Faux Крзно
Големина:
150x92cm
Тип:
fauxfur
Производи во категоријата
DEN 3096.00 -86 %