.

.

Одлична цена
Врвен Квалитет на Бамбус Влакна Ткаенина за Чистење Бамбус Чиста Крпа Dishcloth Ефикасна АНТИ-МРСНА Магија за Миење Текстил Кујна Перење Подлога

Врвен Квалитет на Бамбус Влакна Ткаенина за Чистење Бамбус Чиста Крпа Dishcloth Ефикасна АНТИ-МРСНА Магија за Миење

DEN 27.84

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Drixon
Употреба:
Кујна
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Производство:
Перење Подлога
Број На Модел На:
Мали/Големи
Материјал:
Бамбус Влакна
Објектот Тежина:
20-30g
Мала Бела:
16*18cm
Големи сини/розова:
23*18cm
Производи во категоријата