.

.

Одлична цена
LTWHOME 24 Микрофибер Влажна или Сува Четка Влошки во Црвено за Лесно Чистење

LTWHOME 24 Микрофибер Влажна или Сува Четка Влошки во Црвено за Лесно Чистење

DEN 467.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Црвена
Спецификација:
Pack of 6
Бренд Име:
LTWHOME
Употреба:
Кат
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
WD24R06
Материјал:
Микрофибер
Објектот Тежина:
77g/pc
is_customized:
Yes
боја:
Црвена
Производи во категоријата