.

.

Одлична цена
3PCS/Set 70*140cm крпи чист памук плажа крпа крпи бања Супер Меки бања крпи за возрасни

3PCS/Set 70*140cm крпи чист памук плажа крпа крпи бања Супер Меки бања крпи за возрасни

DEN 407.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
stenzhorn
Тип:
поставете крпа
Материјал:
100% Памук
Функција:
Брз-Сува,Машина Перат
Шема:
Печатени
Стил:
Жакард
Техника:
Ткаени
Обликот:
Ролна
Апсорпција:
5s-10-ти
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
YR0088F
Расположливиот:
No
Тежина:
450