.

.

Одлична цена
Висок половината стомакот во големи димензии гаќи AW5481

Висок половината стомакот во големи димензии гаќи AW5481

DEN 360.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Материјал Состав:
Модални
Пораст Тип:
Висок Пораст
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
AW5481
Материјал:
Spandex,Модални
Бренд Име:
Liva девојка
Сексуално Сугестивна:
No
Декорација:
Никој
Гаќи Тип:
Кратко
Непристојни Слика:
No
Стил:
Секојдневниот
Производи во категоријата