.

.

Одлична цена
Жените мода црни Кожени Јакни S-4XL 2017 Есен зима жените мотоцикл Кратка Кожна Јакна Згусне Кожа Палто

Жените мода црни Кожени Јакни S-4XL 2017 Есен зима жените мотоцикл Кратка Кожна Јакна Згусне Кожа Палто

DEN 1272.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Јака:
Мандарински Јака
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Монтажни Дел:
Никој
Декорација:
Џебови,Патентите
Облека Должина:
Краток
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
RoboviidO
Број На Модел На:
2801
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Faux Кожа
боја:
Црна
Големина:
S / M / L / XL / XXL / XXXL / XXXXL
Производи во категоријата