.

.

Одлична цена
Зима жените вистинска кожа палто дебели жени овча outerwear високо-одделение плус големина кожа палто нови средината долго overcoat ll847

Зима жените вистинска кожа палто дебели жени овча outerwear високо-одделение плус големина кожа палто нови средината

DEN 15247.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
OYCBTDFW
Стил:
Повик
Обвивка Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
Вистинска кожа палто
Декорација:
Копчето,Џебови
Материјал:
Овча
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Долго
Монтажни Дел:
Никој
Јака:
Пак надолу Јака
Производи во категоријата