.

.

Одлична цена
Сива CNC кочница shift педалата За KTM DUKE 390 125 200 2013- 2014 година 2015 година

Сива CNC кочница shift педалата За KTM DUKE 390 125 200 2013- 2014 година 2015 година

DEN 623.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Костец
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Должина:
12cm
Објектот Дијаметар:
6cm
Материјал Тип:
T6 6061 Алуминиум
Бренд Име:
stenzhorn
Објектот Тежина:
200g
Име На Модел:
KTM
Објектот Висина:
4cm
Производи во категоријата