.

.

Одлична цена
Кралицата На Косата Лабава Длабоко Повеќе Бран Бразилецот Коса Ткаат Снопови Remy Човечка Коса На Ткаење Екстензии Може Да Се Купи 3 Снопови Со Затворање

Кралицата На Косата Лабава Длабоко Повеќе Бран Бразилецот Коса Ткаат Снопови Remy Човечка Коса На Ткаење Екстензии

DEN 973.44

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Протегала должина:
10inches, 12inches, 14inches, 16inches, 18inches, 20inches, 22inches, 24inches, 26inches, 28inches
боја:
Природна Боја
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Материјал:
Човечка Коса
Коса Екстензија Тип:
ткаењето
Единица тежина:
100g(+/-5g)/парче
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Текстура:
Лабава Длабоко
Може Да Се Permed:
Yes
Материјал Одделение:
Remy Коса
Погоден Умирање Бои:
сите бои
Бренд Име:
кралицата
косата weft:
Машина Двојно Weft
Хемиска Обработка:
Permed
Најдолг Коса Дел:
>=10%
Најдолг Коса Дел:
10%-30%