.

.

Одлична цена
бургундија гроздобер монистра метален чешел девојки свадба pary најдобар подарок магија чешел 10 компјутери /многу

бургундија гроздобер монистра метален чешел девојки свадба pary најдобар подарок магија чешел 10 компјутери /многу

DEN 933.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
КЕРИ & CHEERYS
Стил:
Класичен
Материјал:
Акрилик
Тип:
Косата Чешли
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
MC404
Тип На Објект:
Hairwear
Име:
магијата чешел
Стил:
Моден
Монистра:
акрилик,Магија кристали
чешел:
Нерѓосувачки Челик
Боја:
микс
Шема:
Обична
Големина:
за 8cm
Тежина:
за 20g
Тип:
чешел
Производи во категоријата