.

.

Одлична цена
Бесплатен Превозот 10PCs рачно изработени Волнени Филц 3D сладолед Печ Налепница Занает Девојки Симпатична Коса, Накит Еластична Бенд Оркестарот Украс DIY

Бесплатен Превозот 10PCs рачно изработени Волнени Филц 3D сладолед Печ Налепница Занает Девојки Симпатична Коса, Накит

DEN 383.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
волна почувствува цвет печ налепница
Бренд Име:
realyK·S
Материјал:
Памук
Метали Тип:
Никој
Тип:
Tiaras
Метали Тип:
Коса, Накит
Количина:
за 10pcs
Големина:
about 60*30mm
боја:
како ваш избор
Материјал:
не ткаени fabic чипка chiffon и така натаму
реден број:
diy коса jewley печ
Употреба:
девојки коса, накит, облека, чевли украс
Производи во категоријата