.

.

Одлична цена
20 парчиња/многу , 3.9 Лен Морнар Лак Headband , Ткаенина Лак на Најлон Headband

20 парчиња/многу , 3.9 Лен Морнар Лак Headband , Ткаенина Лак на Најлон Headband

DEN 546.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
ETALLEG
Пол:
Унисекс
Материјал:
Лен,Полиестер
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Plaid
Број На Модел На:
H0265
Тип На Објект:
Headwear
боја:
3 бои
is_customized:
Yes
Шема:
лак декорација
Посебни услуги :
Цел на повеќе од $120,бесплатен превозот преку EMS
Производи во категоријата