.

.

Одлична цена
Тиркизна жените fascinator црква капи свадба копија sinamay шик лак headpiece дами Коктел оркестарот со чешел косата 19 бои

Тиркизна жените fascinator црква капи свадба копија sinamay шик лак headpiece дами Коктел оркестарот со чешел косата

DEN 191.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
Approx18cm
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Hairbands
Број На Модел На:
SY170717
Материјал:
Полиестер
Материјал:
Имитација Sinamay
Големина:
Approx 18cm
боја:
Црвена,црна,бела,розова,топла розова,сина,жолта,marron,тиркизна,светло сина
Употреба:
Партија,Свадба,Саем,Коктел, По Повод Црква,Лента
Материјал:
Имитација Sinamay
Производи во категоријата