.

.

Одлична цена
25 компјутери/многу ,5cm туту chiffon цвет со кристал за headwear коса, облека додатоци 16 бои

25 компјутери/многу ,5cm туту chiffon цвет со кристал за headwear коса, облека додатоци 16 бои

DEN 204.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
Цвет
Материјал:
Полиестер
боја:
како слика 16 бои
MOQ:
25 компјутери/многу , да може да се меша бојата
Материјал:
Chiffon
Употреба:
headbands ,headwear, коса додатоци , модни додатоци
Снабдување ablity :
100000000 парчиња месечно
Пакување:
Пп вреќи , standart картон
Големина:
6.5cm
is_customized:
Yes
Epacket:
10--48 дена да стигнат до САД
Производи во категоријата