.

.

Одлична цена
PJ.SDZM Bling Bling Цвет Hairwear Целосна Кристал Кристал рачно изработени Косата Додаток Свадба Нова Мода Подарок За Жените FG0017

PJ.SDZM Bling Bling Цвет Hairwear Целосна Кристал Кристал рачно изработени Косата Додаток Свадба Нова Мода Подарок

DEN 333.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Polyethersulfone
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
FG0017
Тип:
Hairbands
Бренд Име:
PJ.SDZM
Материјал:
Кристал
Производи во категоријата