.

.

Одлична цена
2 ПАРЧИЊА Нови Слатки Мали Животни Тигар Принцеза Headwear Деца Еластична венчиња Бебе Headdress Деца Јажиња Девојки Коса Додатоци

2 ПАРЧИЊА Нови Слатки Мали Животни Тигар Принцеза Headwear Деца Еластична венчиња Бебе Headdress Деца Јажиња Девојки

DEN 42.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пол:
Девојки
Материјал:
Пластични
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
еластична венчиња
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
FQ-N246
Тип На Објект:
Headwear
боја:
погледнете ги фотографиите
ОДГОВАРА ЗА:
жените девојка деца
Подарок за:
Девојка Сопруга Сестри Ќерка
Пакет:
opp
квалитет:
100% сосема нов рачно производство
Големина:
free
Објектот Тежина:
За 8.5 g/2pcs
Производи во категоријата