.

.

Одлична цена
Нов Луксузен Boho Стил Chrysanthemum Флорални Headband Фестивал Партија Патување Свадба Цвет Hairband Hairwear за Жените &Девојки

Нов Луксузен Boho Стил Chrysanthemum Флорални Headband Фестивал Партија Патување Свадба Цвет Hairband Hairwear за

DEN 78.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Број На Модел На:
2
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Бренд Име:
ZXXYAXZJZ
Материјал:
Пластика,Полиестер
Тип На Објект:
Headwear венец , Плажа Headwear Фотографија декорација
боја:
виолетова пинк, green портокалова , сива боја
Материјал:
Свила hydrangea, цвеќиња, пластика, ткаенина
Стил:
Модата,Домот,цвет круна свадба headband
Повод:
партија,дневна,свадба,фотографија,фестивал
Шаблон Тип:
цвет Венец Венец,Булчински коса цвет headwear фотографија
Пакет:
секоја една OPP,
Е Прилагодена:
да, но може да се Прилагоди
Одделот За Името:
Деца, жени, деца патување фотографија headwear
Карактеристики:
еластична headband за жени
Производи во категоријата