.

.

Одлична цена
LOEEL Нови 10 Компјутери/Пакет Деца Коса Додатоци Топла Висок Квалитет Светли Гумени Бендот Коса Јаже конска опашка Носителот Еластична венчиња

LOEEL Нови 10 Компјутери/Пакет Деца Коса Додатоци Топла Висок Квалитет Светли Гумени Бендот Коса Јаже конска опашка

DEN 47.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
Loeel
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
d005
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Гума
Пол:
Девојки
Тип:
еластична венчиња
клучни зборови:
Висок квалитет на светли гумени бендот
Стил:
гумени бендот
Потекло:
Кина
Материјал:
Гума
Тип:
Еластична Бенд Коса
боја:
Црвена, Портокалова, Роза, Розова, Зелена, Виолетова, Bule, Црна, итн 16 бои.
Применливи:
Децата подароци, Божиќ подароци, Туристички сувенири, Ден, итн.
објектот typle:
Коса Додатоци
Пакет:
Opp вреќа пакет
За луѓето:
Жени, Деца, Девојки
Производи во категоријата