.

.

Одлична цена
Гроздобер Windbreaker 2017 Нови Зимски Мода Гроздобер Грб Целосна Ракав Тешки Цвет Везови Црна Познатиот Гроздобер Грб

Гроздобер Windbreaker 2017 Нови Зимски Мода Гроздобер Грб Целосна Ракав Тешки Цвет Везови Црна Познатиот Гроздобер

DEN 2928.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Outerwear Тип:
Копот
Пол:
Жените
Декорација:
Цвеќиња
Облека Должина:
Долго
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Моден
Тип:
Широк-waisted
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Волнени
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
Ф1-12-03
Боја Стил:
Природна Боја
Дебелина:
Стандард
Производи во категоријата