.

.

Одлична цена
11-12mm Факултативна 20pcs Класична Кошула 4 Дупка Круг Школка Копчиња Дом за Шиење Scrapbooking Облека Оркестарот

11-12mm Факултативна 20pcs Класична Кошула 4 Дупка Круг Школка Копчиња Дом за Шиење Scrapbooking Облека Оркестарот

DEN 57.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
12mm, 11mm
Тип На Производ:
Копчиња
Копчето Тип:
4-Дупки Копчето
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел
Материјал:
Школка
Бренд Име:
Ореол Дома
Стил:
Flatback
Техника:
Природна Боја
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Производи во категоријата