.

.

Одлична цена
50pcs/многу печурки дизајн на метални копчиња за облека Гроздобер копчето за да се шие DIY додатоци 10-25мм(сс-7377)

50pcs/многу печурки дизајн на метални копчиња за облека Гроздобер копчето за да се шие DIY додатоци 10-25мм(сс-7377)

DEN 163.44

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 25mm
Тип На Производ:
Копчиња
Метал Тип:
Дувачкиот
Техника:
позлата
Бренд Име:
GANSSIA
Функција:
Еко-Пријателски,Без Никел
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Стил:
Месо тело
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
СС-7377
Копчето Тип:
Фармерки Копчето
Производи во категоријата