.

.

Одлична цена
50x Кука и Око сврзувачки елементи за Крзно Фустан, Здолниште Јака Градник се Шие На DIY Додаток

50x Кука и Око сврзувачки елементи за Крзно Фустан, Здолниште Јака Градник се Шие На DIY Додаток

DEN 36.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
Копчиња
Обликот:
Круг
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
GUGUJI222
Метал Тип:
Цинк Легура
Функција:
Еко-Пријателски,Перат
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Бренд Име:
OOTDTY
Стил:
Flatback
Производи во категоријата