.

.

Одлична цена
Боја Опција: RB1022 #1~#19 / Срце Пластични Акрилик Дијамант Копчето за Облека,Цвет Центар/Сребрена База/трговија на Големо

Боја Опција: RB1022 1~19 / Срце Пластични Акрилик Дијамант Копчето за Облека,Цвет Центар/Сребрена База/трговија

DEN 691.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
1 Црно, 3 Црвени, 4 Кралска Сина, 5 Аметист, 6 Смарагд, 7 Топаз, 8 Lt Роуз, 9 Lt Аметист, 10 Зелена, 11 Бебе Сина, 12 Чад Топаз, 13 Vitrail Виножито, 14 Кристал AB, 16 Жолта, 17 Монтана, 18 Црна Bluestone, 19 Lt Црн Дијамант
Големина:
16mm, 19mm, 23mm, 28mm, 32mm
Тип На Производ:
Копчиња
Бренд Име:
YLPPUS-X
Функција:
Мие,Хемиско Чистење
Обликот:
дијамант
Декорација:
Rhinestones
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Техника:
позлата
Број На Модел На:
RB1022
Стил:
Месо тело
Материјал:
acryl
Употреба:
Облека,Цвеќе Clippie,Боби Pin,Цвет Центар За Коса,Лак,Пердув
Големина Опција:
16mm,19mm,23mm,28mm и 32-милиметри;
is_customized:
Yes
Боја на База:
Никел Сребро База
Производи во категоријата