.

.

Одлична цена
Моден lvory 20pc Ретро боја сјајна кристал копчето бисер копчето Свадба Decoraation облека метал копчето DIY Додатоци

Моден lvory 20pc Ретро боја сјајна кристал копчето бисер копчето Свадба Decoraation облека метал копчето DIY Додатоци

DEN 256.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
lvory
Тип На Производ:
Копчиња
Обликот:
овална
Метал Тип:
Цинк Легура
Декорација:
Rhinestones
Број На Модел На:
K303
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Копчето Тип:
Snap Копчето
Материјал:
Метал
Функција:
Без Никел
Големина:
25mm*30mm
Производи во категоријата