.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот -2015 Нови Случајни 100pcs Мешани 2 Дупки Божиќ Куќа Дедо Дрво за Шиење Копчиња Scrapbooking 28x29mm J1561

Бесплатен превозот -2015 Нови Случајни 100pcs Мешани 2 Дупки Божиќ Куќа Дедо Дрво за Шиење Копчиња Scrapbooking 28x29mm

DEN 157.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Техника:
Сликарство
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
X-Форма
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
J1561
Производи во категоријата