.

.

Одлична цена
DoreenBeads Bakelite Копче 2-Дупки Копчето Случаен Боја Сликарство Симпатична Мачка Шема за Шиење Облека&Ткаенина 1.9 x 3cm,20 Компјутери

DoreenBeads Bakelite Копче 2-Дупки Копчето Случаен Боја Сликарство Симпатична Мачка Шема за Шиење Облека&Ткаенина

DEN 60.24

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Сликарство
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Бренд Име:
DoreenBeads
Број На Модел На:
AE010102
Стил:
Flatback
Обликот:
мачка
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
bakelite
Декорација:
Никој
Производи во категоријата