.

.

Одлична цена
Топла продажба! 5pcs/многу USB 3.1 Тип В Машки да Micro USB Женски Адаптер Конвертор USB Конектор-C црно и бело OTG Поддршка

Топла продажба! 5pcs/многу USB 3.1 Тип В Машки да Micro USB Женски Адаптер Конвертор USB Конектор-C црно и бело OTG

DEN 52.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Бела, Црна
Број На Модел На:
мир usb на видот
Бренд Име:
antirr
Тип:
Адаптер
Големина:
1cm
Пол:
Машко-Женски
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Конектор A:
Тип-В
Пакет:
Пакет 1
Засилувач:
No
Пакет:
No
Конектор Б:
USB
Тежина:
2g
Надворешен Извор На Енергија:
No
Модел:
тип в за мир usb
Функција:
Пренос На Податоци & 2.4 Макс Брзо Полнење
function1:
За USB Тип C Уреди
function2:
За Xiaomi Mi6 Mi5 Oneplus 3 2 Nexus 5X 6P
function3:
За Samsung Галакси S8 Плус Huawei P9 P10
Funtion4:
USB C До Микро USB Женски Адаптер За Брза
Function5:
Тип В Машки Да Micro USB Женски OTG Адаптерот
Function6:
Микро usb Женски Тип В Машки Конектор
Function7:
Микро USB Женски Тип-C Машки OTG Адаптерот
Производи во категоријата