.

.

Одлична цена
50pcs 2 Pin KF350 Завртка Terminal Block Конектор за 3,5 мм Теренот 300V 10A KF350-2p

50pcs 2 Pin KF350 Завртка Terminal Block Конектор за 3,5 мм Теренот 300V 10A KF350-2p

DEN 117.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
pcb терминал блок
Бренд Име:
HJXY
Производи во категоријата