.

.

Одлична цена
5set /многу 3.96 mm Проред 2 Pin Завртка Pluggable Блок Терминал Конектори Директно Еден Ред AC 300V 10A Зелена KFHT396-2P

5set /многу 3.96 mm Проред 2 Pin Завртка Pluggable Блок Терминал Конектори Директно Еден Ред AC 300V 10A Зелена KFHT396-2P

DEN 84.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
HJXY
Број На Модел На:
pcb терминал блок
Производи во категоријата