.

.

Одлична цена
DDR4 SDRAM Честички Тест Тела Мулти-fuction Сите во еден Убодни Мемориски Чип Горат во Штекер Одличен Квалитет

DDR4 SDRAM Честички Тест Тела Мулти-fuction Сите во еден Убодни Мемориски Чип Горат во Штекер Одличен Квалитет

DEN 18192.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
KZT
Производи во категоријата