.

.

Одлична цена
6 Pin Автомобилски Приклучок Автомобил Конектор Водоотпорен Конектор со Терминал DJ70613Y-2.2-11/21 6P

6 Pin Автомобилски Приклучок Автомобил Конектор Водоотпорен Конектор со Терминал DJ70613Y-2.2-11/21 6P

DEN 158.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
5 групи од машки 5 групи женски, 5 групи машки женски
Број На Модел На:
DJ70613Y-2.2-11/21
is_customized:
Yes
Тип:
Адаптер
Пол:
машки и женски
Производи во категоријата
DEN 474.72 -100 %