.

.

Одлична цена
1piece 2.4 Ghz приемник антена bluetooth изградена-во антенски ipex OMNI #2

1piece 2.4 Ghz приемник антена bluetooth изградена-во антенски ipex OMNI 2

DEN 39.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
IPX
Фреквенција:
2400 MHz ~ 2500 MHz
конектор:
IPX13
Отпорност:
50 Ohm
Амбасадорот На Bobbi:
Добивка:
6dBi
Должина:
И 17,5 см
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Пол:
Женски
Тип:
Адаптер
Производи во категоријата