.

.

Одлична цена
3pcs Алуминиум МИНИ Џек 3,5 мм 4Pole позлатени Слушалка Адаптер со Опашката plug стеги за Кабел клип За DIY Стерео Слушалки

3pcs Алуминиум МИНИ Џек 3,5 мм 4Pole позлатени Слушалка Адаптер со Опашката plug стеги за Кабел клип За DIY Стерео

DEN 198.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
R
Број На Модел На:
RGD7090300
Тип:
Аудио Приклучок
Примена:
Аудио И Видео, Осветлување
Се продава точка:
Позлатени
Големина:
MINI Jack 3.5mm
Пол:
Стерео Машки Приклучок
слушалка diy:
говорникот конвертор
Адаптер:
wire конектор
боја:
Црна/Сребрена/Gold/Портокал/Розова/Зелена/Виолетова
Производи во категоријата