.

.

Одлична цена
Висок Квалитет 50pcs PCB Монтажа 2 4 6 Позиција Стерео Аудио Видео Џек РКА Женски Конектор AV-8.4-7А

Висок Квалитет 50pcs PCB Монтажа 2 4 6 Позиција Стерео Аудио Видео Џек РКА Женски Конектор AV-8.4-7А

DEN 309.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
2 дупка, 4 дупка, 6 дупка
Бренд Име:
AQJG
Број На Модел На:
РКА
Број На Модел На:
AV2-8.4-7А
Type1:
РКА
Големина:
2 RCA 4 RCA 6 RCA
Пакет:
50pcs
Трговија на големо:
Трговија на големо
Производи во категоријата