.

.

Одлична цена
10x Нова Сила DC ВО Порт Џек Конектори samsung R428 R429 R440 R423 R425 R430 R439

10x Нова Сила DC ВО Порт Џек Конектори samsung R428 R429 R440 R423 R425 R430 R439

DEN 671.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
YOOGY
Број На Модел На:
dc џек
Производи во категоријата