.

.

Одлична цена
Продолжување Кабелот за Напојување IPX-RP SMA Женски 1.13 15cm+RP-SMA Машки да IPX Машки Директно Коаксијален Конектор

Продолжување Кабелот за Напојување IPX-RP SMA Женски 1.13 15cm+RP-SMA Машки да IPX Машки Директно Коаксијален Конектор

DEN 82.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
LiiUoDo
Број На Модел На:
ОЛ-2559
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Должина на кабел:
15cm
кабелот тип:
1.13 мм кабелска
Примена:
Осветлување, Продолжување на кабелот
Пол:
IPX-RP SMA-К
Тип:
IPX
Производи во категоријата