.

.

Одлична цена
Замена ODUs L серија М12 Женски Конектор, 1B 10 игли Кружни жица приклучок, залемени контакти,PHG.1B.310

Замена ODUs L серија М12 Женски Конектор, 1B 10 игли Кружни жица приклучок, залемени контакти,PHG.1B.310

DEN 442.08

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Конектор тип:
линија конектор
Иглички:
10P
Вметнете тип:
Женски Insert
Број На Модел На:
INT13-PHG.1B.310
Бренд Име:
StanexCo
IP Степен:
IP50
Сертифицирани:
Rohs,CE,TUV
Примена:
Ултразвук опрема
Поврзете тип:
Притисни повлече авто-заклучување
Пол:
Женски
Производи во категоријата
DEN 415.44