.

.

Одлична цена
100PCS/МНОГУ P75-H2 Кол 1.02 mm 100g Пролет Тест Сонда Pogo Pin

100PCS/МНОГУ P75-H2 Кол 1.02 mm 100g Пролет Тест Сонда Pogo Pin

DEN 88.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Производи во категоријата