.

.

Одлична цена
5 парови Машки да се Женски Водоотпорен Кабел за 5050 RGB led модули лента светилка осветлување 4 Pin конектор IP68 wp wire конектор

5 парови Машки да се Женски Водоотпорен Кабел за 5050 RGB led модули лента светилка осветлување 4 Pin конектор IP68

DEN 215.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
4 pin конектор
Бренд Име:
МУДРЕЦ ЛУ МЕИ
Производи во категоријата
DEN 44.16 -36 %