.

.

Одлична цена
5m/10m 22 AWG 2pin/3pin/4pin /5pin Жица Продолжување Кабел За 5050 3528 Единствена Боја на ws2812b 2811 2801 5050 RGBW LED Лента Светлина

5m/10m 22 AWG 2pin/3pin/4pin /5pin Жица Продолжување Кабел За 5050 3528 Единствена Боја на ws2812b 2811 2801 5050

DEN 62.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
5m 2pin жици, 5m 3pin жици, 5m 4pin бела жици, 5m 4pin црна жици, 5m 5pin жици, 10m 2pin жици, 10m 3pin жици, 10m 4pin бела жици, 10m 4pin црна жици, 10m 5pin жици
Бренд Име:
МУДРЕЦ ЛУ МЕИ
Број На Модел На:
Жица
Примена:
Осветлување
Производи во категоријата
DEN 44.16 -62 %