.

.

Одлична цена
30pcs/многу 63V 22uf SMD Алуминиум Electrolytic Кондензатори големина 6.3*7.7 22uf 63V

30pcs/многу 63V 22uf SMD Алуминиум Electrolytic Кондензатори големина 6.3*7.7 22uf 63V

DEN 71.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Номинална Напон:
63V
Пакет Тип:
Surface Mount
боја:
Светло Сива
is_customized:
Yes
Примена:
Општа Намена
Број На Модел На:
63V22uf
Температурата На Работа:
Стандард
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Структура:
Фиксна Capacitor
Бренд Име:
TTVXO
Производи во категоријата
DEN 24.00